[vc_single_image image=”1031″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn” image_hovers=”true”]
[vc_empty_space]

  ✔  ОФОРМЛЕННЯ ВНЖ

Отримати дозвіл на тимчасове проживання(карту перебування/ kartu pobytu) може практично кожен іноземець, який легально проживає на території Польщі.

Карта перебування – це документ, що підтверджує особу іноземця під час його перебування у Польщі (фактично це польський паспорт для іноземця).
Цей документ разом із дійсним закордонним паспортом дає право на перебування в Польщі та на багаторазовий перетин польського кордону без необхідності отримання візи.

Під час перетину кордону необхідно пред’явити уповноваженим посадовим особам міграційної служби карту перебування разом з дійсним закордонним паспортом.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

  ✔  ОФОРМЛЕННЯ ПМЖ

Оформлення дозволу на постійне місце проживання в Польщі – це перший крок на шляху до отримання громадянства.

Рішення по справі про надання дозволу на постійне місце проживання надається на невизначений срок. Сама карта перебування дійсна протягом 5 років, а це означає, що через кожні 5 років карту необхідно змінювати.
На підставі дозволу на постійне місце проживання, виданного в Польщі, іноземець не має права працювати в будь – якій іншій країні, окрім Польщі.

Дозвіл на постійне місце проживання дає право перебувати в інших країнах Шенгенської угоди протягом 90 днів.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

  ✔  ПОШУК АРХІВНИХ ДАНИХ

З виходом закону Польського Сейму про «Карту поляка», питання польського походження стало хвилювати дуже багатьох людей.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

  ✔  КАРТА ПОЛЯКА

Карта Поляка – це документ, що підтверджує належність іноземця до польского народу. Карта Поляка не є еквівалентом польского громадянства або дозволом на проживання в Польщі, а також не дає права безвізового в’їзду до країни.

ВЛАСНИК КАРТИ ПОЛЯКА МАЄ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ:

• Без сплати отримати довгострокову візу на перебування, яка дає право багаторазового перетину польського кордону;

• Легально працювати на території Польщі без необхідності отримувати дозвіл на роботу;

• Вести в Польщі господарську діяльність на тих же засадах, що і польські громадяни;

• Користуватися в Польщі безплатною системою освіти на початковому, середньому і вищому рівні на таких самих правах, що і польські громадяни, а також звертатися з проханням про виплату стипендії та допомогу на навчання, що призначається для іноземців, які навчаються у ВУЗах у Польщі;

• В невідкладних випадках користуватися в Польщі безкоштовною медичною допомогою на таких же правах,що і громадяни Польщі;

• Користуватися правом на 37% пільгу під час поїздок залізницею по территорії Польщі;

• Безкоштовно відвідувати державні музеї в Польщі;

• В першу чергу, звертатися з проханням про фінансові кошти з бюджету держави Польщі, або з бюджету органів самоврядування громад в Польщі, які призначені для підтримки поляків за кордоном.

• Власнику Карти поляка також набагато простіше отримати дозвіл на тимчасове проживання (ВНЖ).

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

  ✔  ДОЗВІЛ НА РОБОТУ В ПОЛЬЩІ

Громадяни держав, що не входять до складу Європейського Союзу (ЄС), які перебувають в Польщі на підставі дозволу постійного проживання і дозволу на довгострокове перебування резидента ЕС, не зобов’язані мати додаткові документи, що надають право отримання та виконння роботи.

Як правило, громадяни країн, що не входять до складу ЄС, які проживають в Польщі на підставі візи або дозволу на тимчасове проживання, можуть працювати в Польщі за умови отримання дозволу на роботу.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

  ✔  ГРОМАДЯНСТВО

Польське громадянство можна отримати за законом:

• шляхом надання польського громадянства;

• шляхом визнання польським громадянином;

• через відновлення польського громадянства.

[vc_empty_space]
[vc_cta h2=”Отримайте безкоштовну консультацію” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”КОНСУЛЬТАЦІЯ” btn_color=”danger” btn_align=”center” btn_css_animation=”appear” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fkanon.ks.ua%2Fua%2Fcontacts||”]

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

[/vc_cta]
Меню