[vc_single_image image=”1026″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn” image_hovers=”true”]
[vc_empty_space]

✔  РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ

Завдяки державній підтримці малого та середнього бізнесу, Польща стала світовим лідером в сфері покращення умов роботи підприємців.

Іноземці, які бажають здійснювати підприємницьку діяльність в Польщі можуть перебувати на території країни на підставі візи, а також вести бізнес в Польщі, проживаючи за кордоном.

Реєстрація підприємницької діяльності не вимагає фізичної присутності особи-підприємця в Польщі. Вам достатньо оформити довіреність і надати переведені на польську мову та нотаріально завірені копії документів, після чого спеціалісти нашої компанії проведуть реєстрацію підприємства.

 

[vc_empty_space height=”8px”]
[vc_empty_space]

✔  КУПІВЛЯ-ПРОДАЖ ГОТОВОГО БіЗНЕСУ

Придбавши готову фірму в Польщі, Ви отримуєте можливість розпочати власну підприємницьку діяльність практично майже відразу після купівлі. Вам не потрібно реєструвати її в різноманітних установах, реєстрах і судах, отримувати дозволи та ідентифікаційні номери платника податків, відкривати банківський рахунок та таке інше.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

✔  БУХГАЛТЕРСКІ ПОСЛУГИ

Податкова система Польщі практично не схильна до різких та необґрунтованих змін в податковому законодавстві, в той же час іноземцю, що лише розпочинає підприємницьку діяльність на території Польщі, для правильного ведення обліку та здійснення правової звітності, як правило, необхідна допомога професіоналів.

[vc_empty_space]
[vc_empty_space]

✔  ОРЕНДА ВІРТУАЛЬНОЇ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ В ПОЛЬЩІ

Наявність юридичної адреси є обов’язковою умовою для реєстрації підприємства в Польщі. Оренда віртуальної юридичної адреси полягає в підписанні договору оренди приміщення за певною адресою і відповідний сервіс. Усі державні органи з будь-яких питань звертатимуться до Вас саме за цією адресою.

Оренда віртуальнї юридичної адреси — відмінне рішення і для підприємців, які хочуть зареєструвати свій бізнес в престижному місці, уникнувши при цьому високої платні за оренду офісу.

[vc_empty_space]
[vc_cta h2=”Отримайте безкоштовну консультацію” txt_align=”center” add_button=”bottom” btn_title=”КОНСУЛЬТАЦІЯ” btn_color=”danger” btn_align=”center” btn_css_animation=”appear” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fkanon.ks.ua%2Fru%2Fcontacts||”]

Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

[/vc_cta]
Меню