Основа нашої професійної команди була сформована в 2000 році, а 22 лютого 2002 року ми об’єдналися в ТОВ «Юридическое бюро «КАНОН»

Спільно з нашими клієнтами ми пережили багато чого: і непрості часи економічних спадів, змін у владі і законодавстві, політичних і економічних революцій. Змінювався ринок, змінювалися умови бізнесу, в зв’язку з цим відкривалися нові потреби клієнтів.

Так, в 2018 році ми створили Адвокатське об’єднання “КАНОН”.

Ми, динамічно реагуємо на всі зміни, відкриваємо нові напрямки в юридичній сфері: земельне право, робота з електронними ЗМІ, право в медичній сфері, суперечки з органами влади, виборне право.

Ні для кого не секрет, що найважливіше для бізнесу – не юридичний захист, а прогнозування, попередження ситуацій, які можуть спровокувати звернення до суду. Важливо не тільки захистити від штрафних санкцій, а й бути спокійним перед будь перевіркою, так як ваш бізнес до них готовий.

Головне завдання ТОВ “Юридическое бюро” Канон” – профілактика виниклих проблем. У разі необхідності – їх рішення “під ключ”.

Ви запитаєте, навіщо звертатися за послугами до юридичної фірми, якщо можна мати на підприємстві штатного юриста? У чому ж переваги? Відповіді очевидні:

Комплексний підхід

Питання, які виникають вирішується спільно, командою, адже істина народжується в суперечці

Багатопрофільність

Кожен наш юрист спеціалізується на певній галузі права: цивільного, господарського, кримінальної, земельної, податкової тощо

Взаємозамінність

Штатний юрист може піти на лікарняний, виїхати у відрядження, ми завжди готові захистити вас

Технічно оснащений офіс

Завдяки інформаційно-технічного забезпечення офісу, наявності конференц-залу і необхідної сучасної техніки, ми готові надати вам приміщення для проведення переговорів і укладення угод

Партнери по всій Україні

Завдяки багаторічному досвіду роботи, наша компанія представлена міцними діловими відносинами по всій країні

Досвід в законотворчості

Працюючи з народними і депутатами місцевих рад, ми можемо сміливо заявити про можливості законотворчої ініціативи та участі в прийнятті нормативно-правових актів міста і країни

Меню