Представники АО “КАНОН” взяли участь в круглому столі на тему медіації в податкових спорах

Представники Адвокатського об’єднання “КАНОН” взяли участь в круглому столі на тему “Медіація та врегулювання спору за участю судді в податкових спорах” організований Асоціацією правників України.
Від Адвокатського об’єднання мав слово практикуючий адвокат з податкових спорів Олександр Щедров, який висвітлив проблемні моменти, які виникають при адміністративному оскарженні результатів податкових перевірок та привів можливі шляхи вдосконалення даної інституції.
Також у заході приймали участь Лариса Зуєва, суддя П’ятого апеляційного адміністративного суду Одеської області; Олена Ковбій, суддя Херсонського окружного адміністративного суду; Елла Катаєва, суддя Одеського окружного адміністративного суду; Ганна Торбіна, начальник Управління супроводження судових справ ГУ ДПС у Херсонській області АРК Крим та м. Севастополі;
Ігор Кізима, адвокат, партнер АО «Жованник і партнери»;
Юрій Сначов, адвокат, партнер АО «Сначов, Беженар та партнери» та інші.
За результатами круглого столу, учасниками напрацьовано резолюцію щодо необхідності впровадження інституту податкової медіації, як ефективного заходу вирішення податкових спорів.

«Юридическое бюро «КАНОН»

– це юридична компанія, що надає широкий спектр послуг в галузі права.

Меню