Кредит.… А у вас є кредит?

Питання нині актуальне і частенько ” болюче” для багатьох, особливо якщо цей кредит валютний, та ще і узятий під іпотеку.

Боротьба між банками, колекторами з одного боку і боржниками або просто не згідними з умовами відносин з іншого боку, триває вже не один рік, але кінця і краю їй немає, а ряди протистояння поповнюються все новими і новими учасниками з обох сторін.

Клієнтам банків складно самостійно протистояти організованим і досвідченим фінансовим установам, які займаються стягненням кредитної заборгованості. Крім того, безкінечні зміни у законодавстві та  судовій практиці не сприяють однозначності і упевненості боржників у своїх силах та здатності відстояти свої інтереси.

В таких умовах ні простим громадянам, ні представникам бізнесу просто не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги фахівців, які присвятили багато часу і сил відстоюванню інтересів клієнтів.

Тому, якщо у Вас виникли проблеми зі стягненням з Вас заборгованості по кредиту, необхідністю сплати штрафних санкцій за прострочення, примусовим відчуженням Вашого нерухомого майна за договорами іпотеки і багатьма іншими питаннями, то настав час, Вам звернеться за професійною допомогою до співробітників Юридичного бюро ” КАНОН”.

«Юридическое бюро «КАНОН»

– це юридична компанія, що надає широкий спектр послуг в галузі права.

Меню