Інформація щодо юридичних послуг

 

16.01.2020 у першому читанні був прийнятий проект Закону України про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор № 2285-д від 18.12.2019 р. .

Таким чином, у зв’язку з очікуваною легалізацією гральної діяльності в Україні вже зараз у багатьох підприємців виникають безліч юридичних питань пов’язаних з цією темою.

Ми раді повідомити Вам, що наша компанія, зможе професійно проконсультувати, супроводжувати створення грального бізнесу та отримання ліцензії, а також надати правову підтримку в податкових, договірних, трудових, зовнішньоекономічних та інших правовідносинах, пов’язаних з такою діяльністю.

Адвокати з юридичної компанії “КАНОН” разом з компанією “Кайрос Груп”, у якій працюють юристи і менеджери у сфері грального та лотерейного бізнесу, професіонали у сфері азартної індустрії з досвідом роботи більше 20 років, готові на професійному рівні надати будь-які юридичні послуги та послуги менеджменту у сфері гральної індустрії.

Для отримання консультація адвоката у м. Херсон ви можете написати нам на нашу електронну пошту office.kanon.ks@gmail.com або зателефонувати на номер (0552) 42-46-48, (0552) 42-46-49.

 

 

«Юридическое бюро «КАНОН»

– це юридична компанія, що надає широкий спектр послуг в галузі права.

Меню